Szukasz dogodnego miejsca na konferencje pod Warszawą? Zależy Ci na zapewnieniu kontrahentom i swoim pracownikom wysokiego standardu i spokoju podczas obrad? Potrzebujesz miejsca, w którym dodatkowo znajdziesz pełne wyposażenie do profesjonalnego przeprowadzenia biznesowego spotkania? Talaria.pl to idealny hotel na konferencję w okolicach Warszawy.

Odpoczynek i praca w jednym

Nasz resort oferuje w pełni wyposażone i urządzone sale konferencyjne, które wpadną w gust każdego. Piękny ogród pełen zieleni sprawdzi się podczas przerw podczas konferencji lub na wieczorne spacery po skończonych obradach. Po ciężkim dniu pełnym biznesowych rozmów należy zadbać o odpoczynek i regenerację umysłu, aby dobrze pracował podczas kolejnych dni. Jeśli będziesz głodny, oferujemy także wyśmienite dania, które są serwowane bezpośrednio z naszej kuchni. Sale na konferencje pod Warszawą wyposażone są w ekran, mazaki, rzutnik i flipchart. Dodatkowo uczestnicy posiadają dostęp do internetu bezprzewodowego. Pozwala to na korzystanie z niego w każdym zakątku naszego obiektu. Talaria.pl oferuje sale zarówno na większe, jak i mniejsze spotkania. W Sali Kominkowej zorganizujesz konferencję dla 30 osób, jeśli jednak potrzebujesz większej przestrzeni, to polecamy naszą Oranżerię. Pomieści ona nawet do 200 osób. Nasz hotel na konferencję w okolicach Warszawy został gustownie urządzony. Jest to wnętrze w szlacheckim pałacu bogato zaaranżowane i wykończone. Obsługa w talaria.pl jest bardzo miła oraz profesjonalna. Organizując u nas konferencje pod Warszawą, nie musisz martwić się o nocleg. Posiadamy pokoje dla gości. Talaria pozwala na odpoczynek. Spokojna i cicha okolica sprzyja czytaniu książek podczas długich wieczorów lub długim rozmowom przy lampce wina czy kubku gorącej herbaty.

Hotel na konferencję w okolicach Warszawy

Spokojne miejsce doskonale nada się na spotkania firmowe. Pozwoli się skupić na pracy, a po całym ciężkim dniu odpocząć. Bogate wykończenie wnętrz zapewnia prestiż firmie. Zrobi to wrażenie na partnerach biznesowych. Ruchliwe miasto nie pozwoliłoby wypocząć pracującym osobom. Podczas spotkania ciężko byłoby im znaleźć myśli. Sale konferencyjne mają klimatyczne wykończenie, a ich wnętrza są funkcjonalne. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że technologia podczas takich spotkań jest bardzo ważna, dlatego też idziemy z duchem czasu i staramy się podążać za nią. Konferencje pod Warszawą to nie wszystko. Talaria.pl oferuje szereg atrakcji, do których udziału zapraszamy w wolnym czasie. Nasz resort na co dzień zachęca do skorzystania ze strefy fitness lub SPA. Pomożemy w organizacji różnych imprez, a także różnego rodzaju atrakcji. Rozrywki, jakie znajdziesz w naszej ofercie to m.in. dyskoteki połączone z karaoke, pokazy sokolnicze, pikniki, ogniska, grille, degustacje różnych napojów, a także wypożyczanie przeróżnych sprzętów, np. kajaków, łódek czy rowerów. Talaria.pl posiada bogatą ofertę. Nasi klienci nie tylko popracują w spokoju, ale także odpoczną po ciężkim dniu, bawiąc się lub spacerując.